جاروبرقی رباتیک و تلویزیون 32 اینچ سامسونگ ترکیبی بی نظیر برای حفظ انرژی الکتریکی

سومین موردی که در تجزیه و تحلیل تصویر انتخاب می شود، شکل تصویر است. برای SDTV، همانطور که در شکل نشان داده شده است، تصویر جهانی یک مستطیل است که یک سوم پهن تر از ارتفاع آن است.

این نسبت 4:3 (یا نسبت تصویر) در اصل در دهه 1950 برای مطابقت با ابعاد فیلم متحرک استاندارد 35 میلی‌متری (قبل از ظهور سینمای صفحه‌نمایش عریض) انتخاب شد تا فیلم‌های تلویزیونی بدون اتلاف فریم نمایش داده شوند. دستگاه های HDTV که در دهه 1980 معرفی شدند، با ارائه نسبت تصویر 16:9، تصاویر با صفحه عریض را در خود جای می دهند. همچنین می توانید قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ را از همین تلویزیون ها ببینید.

صرف نظر از نسبت تصویر، در هر دو SDTV و HDTV، عرض مستطیل صفحه نمایش بیشتر از ارتفاع آن است تا حرکت افقی را که تقریباً در همه رویدادهای تلویزیونی غالب است، در خود جای دهد. چهارمین تعیین در تجزیه و تحلیل تصویر، مسیری است که در آن ساختار تصویر در دوربین کاوش می شود و در صفحه گیرنده بازسازی می شود. در تلویزیون استاندارد، الگو مجموعه ای از خطوط مستقیم موازی است که هر کدام از چپ به راست پیش می روند و خطوط به ترتیب از بالا به پایین قاب عکس دنبال می شوند می توان گفت فرق قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم و این مدل تلویزیون ها در همین موضوع است.

کاوش در ساختار تصویر با سرعت ثابتی در امتداد هر خط ادامه می‌یابد، زیرا این امر بارگذاری یکنواخت کانال انتقال را تحت نیاز جزئیات ساختاری مشخص می‌کند، مهم نیست که جزئیات در کجای کادر قرار دارد. تشریح خط به خط، چپ به راست، کالبد شکافی از بالا به پایین و بازسازی تصاویر سینما خانگی اسنوا، از شباهت آن به پیشرفت خط دید در خواندن یک صفحه از مواد چاپی، به عنوان اسکن شناخته می شود.

عاملی که مقادیر نور را در امتداد هر خط جدا می کند، نقطه اسکن نامیده می شود، با اشاره به پرتو متمرکز الکترون ها که تصویر را در یک لوله دوربین اسکن می کند و تصویر را در یک لوله تصویر بازسازی می کند. در ادامه بررسی قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت انجام می شود.

لوله‌ها دیگر در اکثر دوربین‌های فیلمبرداری استفاده نمی‌شوند (به بخش دوربین‌های تلویزیون و نمایشگرها مراجعه کنید)، اما حتی در دوربین‌های ترانزیستوری مدرن، تصویر به مجموعه‌ای از «نقاط» تقسیم می‌شود و مسیر تشریح را الگوی اسکن یا شطرنجی می‌نامند. .

 • منابع:
  1. The fourth determination
 • تبلیغات:
  1. آشنایی با ویژگی های کار آفرین موفق
  2. استفاده از فوم در صندلی چوبی
  3. شیک ترین مدل کاشی و سرامیک
  4. گل رز قرمز نمادی از عشق و محبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *